wtorek, 4 września 2012

Wyniki rozdania motylkowego...

Hej! Oto nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali... Jejku, jak poważnie:) A tak na serio, dzisiaj wreszcie zabrałam się za sprawdzanie, spisywanie i numerowanie wszystkich zgłoszeń. Niestety, zasmuciło mnie to, że nie wszystkie mogłam wziąć pod uwagę, gdyż były one niepełne:( Zazwyczaj brakowało mi danej osoby na facebookowej liście obserwatorów. No ale cóż, nie jestem w stanie nic na to poradzić, regulaminu nagiąć nie mogłam...A teraz do rzeczy... Wypisałam wszystkie prawidłowe zgłoszenia do naszego niezastąpionego Worda i  przystąpiłam do losowania... A zwycięzcą jest:JoanneDevian, gratuluję i do 8 września czekam na adres, na który ma zostać przesłana nagroda:) Proszę o przesłanie go na maila frania.f.blox@gmail.com

2 komentarze:

  1. No nie! Była 10 i 11! A tak chciałam wygrać! ;(( Gratuluję

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Niestety choćbym chciała nagrodzić wszystkich, nie jestem w stanie... Ale nie poddawaj się, niedługo kiedy blog się rozkręci, planuję kolejne (kosmetyczne i większe) rozdanie:)

      Usuń

Z góry dziękuję za wszystkie komentarze ;)
Są one dla mnie wspaniałą motywacją i nagrodą za włożoną w TheVanityLife pracę... Mam nadzieję, że Was również ona satysfakcjonuje :)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
Paulina

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...